iran flag Iran
شرکت طب شهر لوگو


شرکت طب شهر به عنوان وارد کننده مواد شیمیایی و تجهیزات آزمایشگاهی از اروپا و امریکا، در ایران و خاورمیانه با بیش از سه دهه تجربه موفق در زمینه واردات و فروش مواد شیمیایی تحقیقاتی دارویی، داروسازی، بیولوژی، بیوشیمی، بیوتکنولوژی، کشت سلولی، بیولوژی سلولی مولکولی از شرکت های تراز اول دنیا نظیر:

Merck- Sigma- Aldrich- USP- Acros- Thermo Scientific- Santa Cruz- Supelco- R&D- Biotium- Abcam- Alfa Aecar- gibco,  . . .

و فروش دستگاه های ازمایشگاهی نظیر

HANNA- AND- ATAGO- AZ- Milwaukee- IKA- UNICO- GFL- Nikon- Labinco- Olympus- Hettich- Memmert, . . .

و دستگاه های ایرانی (آون، انکیباتور، اتوکلاو، بن ماری، شیکر، هات پلیت) و ...

آماده خدمت رسانی به محققین و پژوهشگران و دانشجویان گرامی در راستای توسعه و پیشرفت در صنعت دارویی،تحقیقاتی ، دانشگاهی و صنایع  کشور باشیم.

مفتخریم که نام شرکت طب شهر به عنوان نماد اعتماد و اطمینان در بین مراکز علمی کشور می درخشد. این امر بار مسئولیت این شرکت را سنگین تر نموده، لذا مدیران و پرسنل متخصص و مجرب طب شهر همواره کوشیدند تا با اتکاء به دفاتر نمایندگی خود در داخل و خارج از کشور بتوانند سرویس درخور و شایسته ای به مشتریان فرهیخته خود ارائه دهند.

در همین راستاا شرکت طب شهر توانسته است با برقراری ارتباط مستقیم با کمپانی های معتبر جهان، پل ارتباطی بین تولید کننده و مصرف کننده باشند تا پژوهشگران عزیز بتوانند با نازل ترین قیمت و کوتاه ترین زمان ممکن مواد مورد نیاز خود را تامین کنند.

با تشکر- شرکت طب شهر